TÜBİTAK POPÜLER BİLİM YAYINLARI CNR KİTAP FUARINA KATILIYOR

'Engelsiz Bir Dünya' temasıyla, 600 markanın katılımı ile 900'ün üzerinde kültürel etkinliğin gerçekleştirileceği CNR Kitap Fuarı, 4 Mart'ta kitapseverlerle buluşacak.

04-13 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy’de yapılacak olan CNR Expo Kitap Fuarı’na Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Popüler Bilim Yayınları ile katılacak.

Fuarda, TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları olarak; okul öncesi, çocuk ve gençlik, başvuru, yetişkin kitapları başlıklarında 4 ayrı kategoride 417 çeşit kitap sergilenecek.

19 ülkeden 104 yayınevi CNR Kitap Fuarı'nda

Uluslararası kimlik kazanan CNR Kitap Fuarı aralarında Almanya, Meksika, Bosna Hersek, İngiltere, Makedonya, Arnavutluk, Arjantin, Kolombiya, Bolivya'nın da bulunduğu 19 ülkeden 104 yayınevine ev sahipliği yapacak. Fuarda, aralarında Filistin, Lübnan, Mısır, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Ürdün, Yemen ve B.A.E.'nin de bulunduğu ana dili Arapça olan 9 ülkeden 85 yayıncı 'Arap Ülkeleri Yayıncıları Özel Bölümü'nde yer alacak.

CNR Kitap Fuarı'nın bu yılki teması, 'Engelsiz Bir Dünya'

Kitap dostlarını çeşitli sürprizlerle karşılayacak CNR Kitap Fuarı'nda paneller, söyleşiler, çocuk etkinlikleri, dinletilerle birlikte 900'ün üzerinde kültür etkinliği düzenlenecek.